بهترین سرم تقویت مژه و ابرو

سرم جمع کننده منافذ سوپر ماچا سام بای می SOME BY MI SUPER MATCHA PORE TIGHTENING SERUM 50 ML

بهترین سرم تقویت مژه و ابرو 

تنوع بالای برند و محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو که در سال های اخیر تولید شده اند باعث شده انتخاب محصولی مطمئن، موثر و مقرون به صرفه دغدغه همه کسانی باشد که از این محصولات استفاده می کنند. از این جهت شناخت محصولات و آگاهی از ویژگی های هر یک، به داشتن انتخابی مناسب کمک می کند.

سرم های تقویت مژه و ابرو در میان محصولات مراقبت از پوست و مو از جمله محصولاتی هستند که انتخاب آن ها باید با دقت بیشتری همراه باشد. تنوع محصول در این لاین و نزدیک بودن مژه و ابرو به چشم این حساسیت را بالا برده است.

برندهای شناخته شده و معتبری در لاین مژه و ابروی خود سرم های تقویتی متنوعی دارند که در ادامه به بررسی تعدادی از این محصولات می پردازیم:

 

سرم تقویت مژه و ابرو هیربرست

برند هیربرست از بزرگترین برندهای آرایشی بهداشتی است که محصولات آن در ایران قابل دسترسی هستند و مشتریان به نسبت زیادی دارند. کیفیت محصولات هیربرست تا حد مطلوبی ثابت شده است.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو (Hairburst) یک نرم کننده قوی و سرم رشد غنی از مواد مغذی است که از 98% مواد طبیعی ساخته شده است. ترکیبات این سرم با بیدار کردن ریشه های خفته و غیرفعال هر مژه، ظاهر مژه ها یا ابروهای نازک، ریز، کوتاه یا کم پشت را بهبود می بخشد. آن ها را به مرحله رشد سوق می دهد.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو هیربرست جایگزینی مطمئن برای سرم های هورمونی موجود در بازار و همچنین مژه های مصنوعی است که می تواند مژه ها را نازک کند و به آن ها آسیب برساند. سرم تقویت کننده مژه و ابرو منحصر به فرد Hairburst به پوست نفوذ می کند و به ریشه های شما می رسد. در واقع این سرم از داخل شروع به کار می کند و تاثیر بهتری دارد.

فرمول منحصر به فرد سرم تقویت کننده هیربرست حاوی آنتی اکسیدان است، به کاهش التهاب کمک می کند و ساختار فولیکول مو را برای لنگر انداختن موها تقویت می کند. همچنین از روند ریزش مو جلوگیری کرده و آن را متوقف می کند. در عین حال رشد مو را تحریک کرده تا مژه ها و ابروهای بلندتر و پرپشت تری به شما بدهد.

سرم تقویت کننده مژه و ابرو هیربرست را بخشی از برنامه زیبایی روزانه خود قرار دهید و به هدف مژه و ابرو خود برسید.

حاوی ۹۸% مواد طبیعی است فولیکول مو را تحریک می کند، رشد موهای جدید را حتی در نواحی کم یا نازک افزایش می دهد. طول، ضخامت و استحکام مژه ها را بهبود می بخشد. در مصرف روزانه هم می تواند به عنوان حالت دهنده مورد استفاده قرار گیرد.

تست حیوانی ندارد و عاری از مواد شیمیایی مضر همچون پارابن است.

نحوه استفاده سرم تقویت مژه و ابرو هیربرست:

بهترین اثر زمانی مشخص می شود که محل مورد استفاده کاملا خشک و تمیز شده باشد. سپس با فرچه مقدار کافی از سرم را به مژه های خود بزنید.

برای تهیه این محصول می توانید به سرم تقویت مژه و ابرو هیربرست در سایت سیوا گالری مراجعه کنید:

 

سرم تقویت مژه ۳ در ۱ اولاین

سرم مژه ابتکاری و غلیظ ۳ در ۱ اولاین ترکیبی از خواص سرم مژه، فعال کننده رشد مژه و پایه ریمل است. این سرم تقویتی دارای کنسانتره است که باعث بازسازی و محافظت از ساختار مژه ها می شود.

طراحی فیزیکی کاربردی و منعطف برس این سرم تقویتی از جمله ویژگی هایی است که استفاده از این محصول را آسان و دلپذیر می کند. سرم تقویت مژه اولاین با قوام مخملی و ترکیبی مخصوص مراقبت از مژه طبیعی حاوی پروتئین سویا، بلافاصله به مو نفوذ می کند و باعث می شود تا مژه های رادیکال، بازسازی و محافظت شود. همچنین از ریزش مژه در هنگام پاک کردن آرایش جلوگیری می کند.

همچنین حاوی اسید هیالورونیک برای مرطوب کنندگی و احیا مژه ها است. موجب تقویت رشد می شود. در نهایت D-panthenol به این ترکیب اضافه شده است که به طور موثر مژه ها را انعطاف پذیرتر و آن ها را از ریشه تا نوک تغذیه می کند.

 

سرم جمع کننده منافذ سوپر ماچا سام بای می SOME BY MI SUPER MATCHA PORE TIGHTENING SERUM 50 ML

 

نحوه استفاده از سرم تقویت مژه ۳ در ۱ اولاین:

تاثیر سرم تقویت مژه ۳ در ۱ اولاین زمانی خود را نشان می دهد که به صورت روزانه قبل از خواب بر روی مژه های خشک استفاده شود. این سرم به عنوان پرایمر قبل از ریمل قابل استفاده است.

 

 

سرم تقویت مژه ۸ در ۱ اولاین

مراقبت های ویژه برای مژه های ضعیف و شکننده را از سرم تقویت مژه ۸ در ۱ اولاین بخواهید. استفاده از سرم غلیظ ۸ در ۱ زمانی به شما توصیه می شود که مژه هایتان:

 1. ضعیف
 2. شکننده
 3. کدر
 4. کوتاه
 5. نازک
 6. محو
 7. دچار ریزش
 8. کاهش سرعت رشد

شده باشد. این سرم در تمامی ۸ مورد بالا کارایی داشته و به طور مشهودی باعث تقویت و بهبود وضعیت مژه ها می شود.

به عبارت دیگر سرم تقویت مژه ۸ در ۱ اولاین اثرات زیر را از خود به جای می گذارد:

 • مژه های بلندتر تنها پس از چند بار استفاده
 •  مژه های ضخیم تر و شفاف تر
 • مژه های انعطاف پذیر و درخشان تر
 •  آبرسانی عمیق و تقویت ساختار فیبر مژه
 • مژه های پرپشت با سرعت رشد بالا

 

ترکیبات سرم تقویت مژه ۸ در ۱

سرم تقویت مژه ۸ در ۱ اولاین ترکیبی از خواص سرم بازسازی کننده، فعال کننده رشد مژه و پایه ریمل است. برخی از ترکیبات این سرم و اثر آن ها بر مژه ها به شرح زیر است:

 • LUXURY OF YOUTH یک عنصر غنی از روغن آرگان گرانبها است که در همکاری با اسید هیالورونیک عمل می کند. به ساختار مو نفوذ می کند و رشد آنها را تحریک می کند و مژه ها را از نظر نوری دو برابر می کند. به طور موثر مژه ها را بازسازی، تغذیه و پرپشت می کند.
 •  D-PANTHENOL مژه ها را از ریشه تا نوک تقویت می کند. استفاده منظم از سرم باعث می شود مژه ها به وضوح ضخیم تر، بلندتر، قوی تر و کمتر مستعد ریزش شوند.
 • محصول INNOVTAIVE ترکیبی از خواص سرم بازسازی کننده، فعال کننده رشد مژه و پایه ریمل است.
 • LUXURY OF YOUTH یک عنصر غنی از روغن آرگان گرانبها است که در همکاری با اسید هیالورونیک عمل می کند. به ساختار مو نفوذ می کند و رشد آنها را تحریک می کند و مژه ها را از نظر نوری دو برابر می کند. به طور موثر مژه ها را بازسازی، تغذیه و پرپشت می کند.
 • D-PANTHENOL مژه ها را از ریشه تا نوک تقویت می کند. استفاده منظم از سرم باعث می شود مژه ها به وضوح ضخیم تر، بلندتر، قوی تر و کمتر مستعد ریزش شوند.”

 

نحوه استفاده از سرم تقویت مژه ۸ در ۱ اولاین:

برای تقویت اثر از سرم در طول روز به مدت ۳-۴ هفته استفاده کنید.
۱. به عنوان پایه ریمل استفاده کنید. قبل از آرایش ، محصول را روی مژه های خشک و تمیز قرار دهید.
۲. به عنوان سرم بازسازی استفاده کنید. این محصول را هر روز قبل از خواب روی مژه های خشک و تمیز قرار دهید.

 

سرم تقویت مژه روغن آرگان

روغن آرگان متخصص بازسازی و تقویت موهای از دست رفته است. استفاده از این روغن تقویتی برای موی سر، ابرو و مژه تاثیرات قابل مشاهده ای به همراه دارد. اولاین با قرار دادن روغن آرگان کنار دیگر ترکیبات طبیعی تقویت کننده مژه و ابرو در سرم تقویت مژه روغن آرگان خود، شما را از روش های غیرطبیعی مانند کاشت مژه و مژه مصنوعی بی نیاز کرده است.

 

نگاهی به مزایای استفاده از سرم تقویت مژه روغن آرگان

 1. افزایش حجم مژه ها تا دو برابر
 2. تقویت و پرپشتی مژه ها
 3. تغذیه و بازسازی تارهای مژه
 4. افزایش سرعت رشد مژه
 5. جلوگیری از ریزش مژه

 

 

 

ترکیبات سرم تقویت مژه آرگان

فرمول سرم تقویت مژه آرگان ترکیبی از خواص بازسازی کننده، فعال کننده رشد مو و پایه ریمل است. این فرمول دارای اثر بازسازی و تغذیه کننده است و مژه ها را پرپشت می کند. فرمول غنی از مواد فعال منتخب مانند:

 • کمپلکس bioHyaluron – به ساختار مژه ها نفوذ می کند، مرطوب می کند، صاف می کند و رشد آنها را تحریک می کند.
 • مجتمع لاکچری جوانان – بازسازی کننده، تغذیه کننده و تقویت کننده مژه ها. الیاف مو را بازسازی می کند و از آنها در برابر تأثیرات خارجی محافظت می کند.
 • د – پانتنول به عمق مژه ها نفوذ می کند، الیاف مو را مرطوب، صاف و ضخیم می کند، درخشندگی می بخشد، مژه ها را از ریشه تا انتها محافظت می کند، بازسازی و تقویت می کند.
 • این آماده سازی حاوی هیچ عطری نیست. همچنین برای افرادی که از لنز استفاده می کنند و چشم های حساسی دارند توصیه می شود.

 

نحوه استفاده از سرم تقویت مژه روغن آرگان:

سرم تقویت مژه روغن آرگان به عنوان پایه ریمل استفاده می شود. پیش از شروع آرایش بر رویمژه های خشک و تمیز خود بزنید. می توانید از این محصول به عنوان سرم بازسازی استفاده کنید. کافی است هر روز قبل از خواب مژه های تمیز خود را به این سرم آغشته کنید.

smbhr
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *